HURTOWNIA PASMANTERYJNA PASMAT S.C.
Grzegorz, Maria, Stanisław Łysiak i Jolanta Pietrzykowska
ul. J. Kasprowicza 19,   60-461 Poznań
biuro@pasmat.com   www.pasmat.com

 
 

Gütermann Pop - Up Liner i Glamour Liner

Farba Gütermann creativ Pop-Up Liner otwiera zupełnie nowe możliwości: zaraz po nałożeniu farby na tkaninę powstaje interesujący przestrzenny, przyjemny w dotyku efekt.
Wystarczy namalować wzór na tkaninie i podgrzać go, aby powstała miękka, przestrzenna aplikacja.
Farba Gütermann creativ Latour Liner pozwala stworzyć na koszulkach, ramach obrazów, kartkach pocztowych i prezentach efekt mienienia się światła tęczowymi kolorami.
Dzięki niej można podkreślić wybrane elementy dekorowanego przedmiotu nadając mu elegancki blask i elementy opalizujące we wszystkich kolorach tęczy. Farby Glamour Liner oraz Pop-Up Liner dobrze trzymają się tkanin, papieru, tektury, drewna, kamienia, ceramiki, metali oraz wielu innych materiałów. Są one farbami wodnymi i nie zawierają rozpuszczalników, dzięki czemu mogą z nich korzystać również najmłodsi artyści.
Do rysowania cienkich linii należy użyć nakręcanej na pojemnik z farbą cienkiej końcówki. Przed rozpoczęciem malowania na tkaninie, należy ją wyprać bez dodatku środka uszlachetniającego i poczekać aż wyschnie.
W stojaku ekspozycyjnym mieści się 120 farb w postaci pisaków. Liczba ta obejmuje 10 kolorów farb Glamour Liner i 10 kolorów farb Pop-Up Liner, przy czym w stojaku mieści się po 6 sztuk farb z każdego koloru.


Gütermann creativ Fashion Liner - Farby do tekstyliów

Projektowanie ciekawych wzorów na tkaniny stało się proste dzięki farbom Fashion Liner.
Farby te pozwalają na tworzenie kolorach wzorów, które po wyschnięciu odrywa się od podłoża, na którym zostały namalowane i przyprasowuje do tkaniny.
Oczywiście tkaniny ozdobione tymi wzorami można prać!
Ponieważ farby Fashion Liner są farbami wodnymi i nie zawierają rozpuszczalników, projektantami mogą zostać nawet dzieci. Farby te pozwalają na przeniesienie ulubionego wzoru na odzież lub dowolny materiał.
Mogą być stosowane na tkaninach jasnych i ciemnych, bawełnianych i mieszanych. Przyprasowane wzory zachowają elastyczność i właściwości tkaniny, które zdobią.
Stojak ekspozycyjny zawiera 120 farb w postaci pisaków w 20 różnych kolorach.


Gütermann creative - Textile colour

Z farbami Textile Colour, "słońce - Sun i księżyc - Moon" do tkanin jasnych i ciemnych możesz stworzyć niepowtarzalne produkty.
Stojak ekspozycyjny, jest równie atrakcyjny jak sam produkt.
Farby Textile Colour pozwalają na tworzenie kolorych wzorów, odpowiednie w użyciu na tkaninach z włókien naturalnych i mieszanych.
Wzory mogą być nanoszone różnymi technikami np. poprzez stemplowanie. Farby Textile Colour są miękkie w dotyku, a materiał zachowuje swoją fakturę.
Dostępne są w wielu tonacjach, a po wymieszaniu wraz z wodą można stworzyć inne kolory.
Farby Textile Colour Sun zalecane są do tkanin jasnych, Textile Colour Moon do tkanin ciemnych, a Metalic mogą być używane zarówno do tkanin jasnych jak i ciemnych.


Gütermann creative - Acrylic Colour

Malarze jak i malarze hobbyści lubią farby Acrylic Colour z powodu ich dużych możliwości. Farby te są popularne, ponieważ pod wpływem światła jak i warunków atmosferycznych nie zmieniają swoich barw, można je mieszać uzyskując nowe odcienie.
Dobrze trzymają się na tkaninach, papierze, tekturze, kanwach, szkle, drewnie, kamieniu, ceramice, metalu, plastiku i wielu innych materiałach.

Gütermann creative - Silk Colour

Gütermann crativ - Window Colour

All rights reserved ©   PASMAT S.C

Firma | Oferta | Tabele kolorów | Nowości | Cennik | Druki zamówień | Galeria | Porady | Kanwy drukowane | Promocje | Kontakt