HURTOWNIA PASMANTERYJNA PASMAT S.C.
Grzegorz, Maria, Stanisław Łysiak i Jolanta Pietrzykowska
ul. J. Kasprowicza 19,   60-461 Poznań
biuro@pasmat.com   www.pasmat.com

 
 

Przez długi czas nazwa firmy YKK wiązana była wyłącznie z produkcją zamków błyskawicznych. Obecnie pod znakiem rynkowym YKK otwiera nową epokę tekstylnych różnorodności: zamknięcia zatrzaskowe, wysokiej jakość taśmy przyczepne oraz wszelkiego rodzaju igły, czy inny asortyment.

Za pomocą tej oferty współpraca z firmą Yoshida staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Elementy ubiorów są najważniejszą, ale wcale nie jedyną możliwością zastosowania techniki zamknięć wyprodukowanych przez YKK. Zamki błyskawiczne firmy YKK są stosowane w tamach olejowych na morzach i rzekach w sposób równie zadawalający jak przy łączeniu sztucznych trawników lub jako zamknięcia dla ubrań ochronnych i skafandrów nurków. Nawet w kosmosie produkty firmy YKK zostały z pożytkiem zastosowane.

Często te niecodzienne możliwości zastosowania dają wartościowe impulsy do dalszego rozwoju. Historia zamka błyskawicznego jest historią stałych innowacji, na co wskazuje ponad 1000 patentów dla produkcji zamka błyskawicznego złożonych od czasu jego wynalezienia.

Jeśli chodzi o szczególne właściwości powierzchni, skrajne warunki wytrzymałościowe lub określone życzenia co do koloru to: przy ponad półwiekowym doświadczeniu, przy dużej sile w zakresie innowacji i pionierskim duchu, YKK od dawna toruje drogę nowym ideom.

Dzięki stałej współpracy z projektantami zostają wcześnie rozpoznane nowe trendy mody, celem wdrożenia ich w nowych rozwiązaniach. Jako "mózg" przedsiębiorstwa oddział postępu i rozwoju pracuje stale nad rozwojem nowych materiałów i produktów. Dlatego też mogą być Państwo pewni, że firma YKK produkuje produkty o wysokiej jakości, zawsze zgodne z duchem czasu w szerokiej gamie kolorów.

Siła napędowa wszelkiej aktywności firmy YKK to idealność "pierwszego gatunku".

Zanim produkt opuści produkcję, jedna jego seria poddana jest kontroli. Badania mikroskopijne, komputerowe próby kontrolujące wytrzymałość na rozerwanie, symulacje pogody w komorach klimatycznych, testy funkcjonowania ciągłego i testy korozyjne gwarantują wysoką perfekcję.

Dalsza istotna gwarancja dla najwyższej jakości to jedyny w swoim rodzaju system produkcyjny.

Cała wysoko zautomatyzowana produkcja, od surowego materiału do gotowego produktu znajduje się w jednej ręce. Nawet maszyny produkcyjne i urządzenia, YKK opracowuje i produkuje samodzielnie. Powszechnie produkty firmy YKK podlegają jednakowym, wysokim wymaganiom jakościowym. Tam gdzie produkowany jest wyrób YKK - mogą być Państwo pewni, że spełnione są Wasze wymagania.

Początkowo firma YOSHIDA była czysto krajowym przedsiębiorstwem. Dopiero w roku 1959 podjęto za granicą działalność międzynarodową. Dzisiaj zamki firmy YKK produkowane są i rozprowadzane w 40 krajach świata przez 164 oddziały. Ich produkcja roczna odpowiada pasowi o długości prawie 2 milionów kilometrów, tj. 5 i pół krotnej odległości od ziemi do Księżyca. Jednym z najważniejszych rynków zbytu jest Europa. Przy całej różnorodności kulturowej, wszystkie te kraje jednoczy powszechna więź niezmiennie wysokiej jakości.

All rights reserved ©   PASMAT S.C

Firma | Oferta | Tabele kolorów | Nowości | Cennik | Druki zamówień | Galeria | Porady | Kanwy drukowane | Promocje | Kontakt